Laagste prijs bekijken?
Logitech Pop Icon Keys Wit
X
Dit is de Logitech POP Icon Keys, een draadloos bluetooth toetsenbord met een gedurfde esthetiek, comfortabel typen en aanpasbare Action Keys. Ga comfortabel zitten met de afgeronde, vlakke toetsen voor comfortabel en stil typen zoals op een laptop. Maak je leven gemakkelijker met de aanpasbare Acti...
Dit is de Logitech POP Icon Keys, een draadloos bluetooth toetsenbord met een gedurfde esthetiek, comfortabel typen en aanpasbare Action Keys. Ga comfortabel zitten met de afgeronde, vlakke toetsen voor comfortabel en stil typen zoals op een laptop. Maak je leven gemakkelijker met de aanpasbare Action Keys en de Logi Options+-app waarmee je moeiteloos kunt schakelen tussen werk- en pauzemodus, en dat in minder dan een seconde. Je kunt ook eenvoudig schakelen tussen maximaal drie draadloze apparaten met verschillende besturingssystemen (Windows, macOS, iPadOS, iOS, ChromeOS, Android) met een druk op de Easy-Switch-knoppen.
Let op: Dit toetsenbord heeft een Qwerty indeling.
| Draadloos | |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Game platform | WindowsMAC |
| Geschikt voor besturingssysteem | Mac OSWindows |
| Oplaadbaar | |
| Snel laden functionaliteit | |
| Speciaal voor gamen | |
| Systeemeisen | Bluetooth // Vereist: Bluetooth Low Energy // Windows 10, 11 of hoger // macOS 12 of later // Linux // ChromeOS // iPadOS 15 of later // iOS 15 of later // Android 12 of later |
| Type input/output | Bluetooth |
| Type toetsenbord connectie | Bluetooth |
| Voedingstype | Batterij |
| EAN | 5099206127579 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht |
| Fabrikant Naam | Logitech Europe S.A. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Inclusief adapter(s) | |
| Product breedte | 13.70 cm |
| Product gewicht | 530 g |
| Product hoogte | 2.20 cm |
| Product lengte | 32.45 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 346 mm |
| Verpakkingsgewicht | 689 g |
| EAN | 5099206127579 |
| Fysieke toetsenbordindeling | ISO |
| Kleur | Gebroken wit |
| Merk | Logitech |
| Met display | |
| Model | Logitech POP ICON KEYS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 920-013072 |
| Taal toetsenbordindeling | US Layout |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Toetsenbord opties | BluetoothVlakke toetsenMultimedia toetsenTKL (Tenkeyless)Programmeerbare toetsen |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Instelbare verlichting | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Numeriek keypad | |
| Per toets apart verlicht | |
| Soort mechanische toetsen | Niet van toepassing |
| Type toetsen | Membraan toetsen |
| Type verlichting | Zonder verlichting |
| Verlichting | |
| Vlakke toetsen |