Laagste prijs bekijken?
Logitech muis MX ANYWHERE 3S (Grafiet)
X
Dit is de Logitech MX Anywhere 3S, een draadloze, compacte muis met next-level precisie en controle. De Logitech MX Anywhere 3S heeft 8K DPI Tracking op elke ondergrond en stille kliks zodat je het werk de baas blijft, waar dan ook. Kenmerken Volgt overal, gaat overal: Werk op iedere ondergrond,...
Dit is de Logitech MX Anywhere 3S, een draadloze, compacte muis met next-level precisie en controle. De Logitech MX Anywhere 3S heeft 8K DPI Tracking op elke ondergrond en stille kliks zodat je het werk de baas blijft, waar dan ook.
| Accu/batterij energie-opslagtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Aan/uitschakelaar | |
| Aantal knoppen | 6 |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Linkshandig/Rechtshandig | Rechtshandig |
| Soort voeding | Batterijen |
| Breedte | 6.5 cm |
| Diepte | 10.05 cm |
| Gewicht muis | 99 g |
| Hoogte | 3.44 cm |
| Meegeleverde ontvanger |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | |
| Soort knoppen | Pressed buttons |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Draadloos |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Scroll richtingen | Verticaal, Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Bluetooth |
| Verbindingstechnologie | RF-draadloos, Bluetooth |
| Geschikt voor gaming |
| EAN | 5099206111721 |
| Merk | Logitech |
| Type | MX ANYWHERE 3S GRAPHITE |