LG 32un880k-b - 31.5 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Ergo…ergo…heel-erg ergonomisch werken met LG Ergo!
De hardware waarmee je klaar bent voor de toekomst!
De LG 32UN880K heeft een groot 32 inch scherm met een 4k-resolutie, waardoor je beeld lekker scherp en gedetailleerd is. Fijn voor als je meerdere vensters naast elkaar geopend hebt! Daarnaast beschikt de Ergo monitor van LG over een USB-C aansluiting met 60W powerdelivery. Hiermee laad je moeiteloos je Macbook of smartphone op. En een belangrijke praktische toevoeging: met USB-C heb je slechts met 1-kabel stroom, data en video gedeeld op je laptop. In een kantooromgeving extra prettig voor flexwerkers die hierdoor razendsnel kunnen wisselen van werkplek.
Wist je dat..
  • de ingebouwde 5W speakers een stuk beter klinken dan het geluid van een vergelijkbare monitor?