Laagste prijs bekijken?
Lenovo Thinkvision T27i-30 - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X
Lenovo ThinkVision T27i-30. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte ve...
Lenovo ThinkVision T27i-30. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Beeldscherm Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27") Resolutie 1920 x 1080 Pixels Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9 Display technologie LED Touchscreen Nee HD type Full HD Soort paneel IPS Beeldscherm vorm Flat Typische contrastverhouding 1000:1 Maximale refresh snelheid 60 Hz Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren Backlight type W-LED Responstijd 6 ms Antireflectiescherm Ja Contrast ratio (dynamisch) 3000000:1 Kijkhoek, horizontaal 178° Kijkhoek, verticaal 178° Responstijd (snel) 4 ms Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm Pixeldichtheid 82 ppi Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm Kleurdiepte 8 Bit sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent Prestatie Compatibele besturingssystemen Windows 10, Windows 11 Multimedia Ingebouwde luidsprekers Nee Ingebouwde camera Nee Ingebouwde microfoon Nee Design Markt positionering Bedrijf Kleur van het product Zwart Afneembare standaard Ja Certificering Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS\nEyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort Poorten & interfaces Ingebouwde USB-hub Ja HDMI Ja Hoofdtelefoon uit Ja Type USB-upstreampoort USB Type-B Aantal upstream-poorten 1 Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1 Aantal USB Type-A downstream-poorten 4 VGA (D-Sub)poort(en) 1 Aantal HDMI-poorten 1 HDMI versie 1.4 Aantal DisplayPorts 1 DisplayPort versie 1.2 Audio-uitga
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 4 |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | 1 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | VGADisplayPortUSB 2.03,5 mm mini-jack (AUX)HDMIUSB 3.0 |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 4 milliseconde |
| EAN | 0196379785737 |
| Vermogen | 24 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 611.9 x 50 x 362.5 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.19 cm |
| Product gewicht | 6.90 kg |
| Product lengte | 20.45 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Kantoor |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Niet van toepassing |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Building 2, No. 10 Courtyard Xibeiwang East Road, Haidian District, Beijing, China |
| Fabrikant Naam | Lenovo |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| HDR | |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | sRGB |
| sRGB | 99% |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0196379785737 |
| Introductie | 2022 |
| Kleur | zwart zilver |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 63A4MAT1EU |
| Reparatie type | Carry-in |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 690 mm |
| Verpakking hoogte | 148 mm |
| Verpakking lengte | 525 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10100 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor + Accesoires |
Lenovo Thinkvision T27i-30 - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X