Laagste prijs bekijken?
Lenovo Thinkvision T24d-4v E - 23.8 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X
Lenovo ThinkVision T24D-4v Monitor. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde...
Lenovo ThinkVision T24D-4v Monitor. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
23.8" WLED IPS
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Type aansluiting | HDMIUSB-C |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 23.8 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Scherm responstijd | 6 milliseconde |
| EAN | 0198157459489 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 16 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 539.8 x 50 x 362.7 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 53.98 cm |
| Product gewicht | 5.90 kg |
| Product hoogte | 54.02 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikKantoor |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | De Entree 250am, 1101 EE Amsterdam |
| Fabrikant Naam | Lenovo International Coöperatief U.A. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1500:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | 99% |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198157459489 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 64B7UAT1EU |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | beperkt |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 730 mm |
| Verpakking hoogte | 450 mm |
| Verpakking lengte | 111 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8400 g |
| Verpakkingsinhoud | ThinkVision T24D-4v 23,8" FHD-beeldscherm (USB-C Docking, Microfoon, Webcam) |
Lenovo Thinkvision T24d-4v E - 23.8 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X