Denk slimmer, werk sneller Deze 16-inch krachtpatser levert AI-prestaties die de productiviteit van je bedrijf optimaliseren.- Slimme samenwerkingsfuncties met on-device AI - Grote batterij en maximale connectiviteit met supersnelle wifi- en 5G-opties - Customer Replaceable Units (CRU's) voor een la...
Denk slimmer, werk sneller
Deze 16-inch krachtpatser levert AI-prestaties die de productiviteit van je bedrijf optimaliseren.- Slimme samenwerkingsfuncties met on-device AI
- Grote batterij en maximale connectiviteit met supersnelle wifi- en 5G-opties
- Customer Replaceable Units (CRU's) voor een langere levensduur
Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE)/14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.97 cm |
| Product gewicht | 1760 g |
| Product lengte | 25.08 cm |
| Verpakking breedte | 33.60 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 49.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.94 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198158222662 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21QE005CMH |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | - Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (Intel) - Oplader |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 52.5 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0198158222662 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonVingerafdruklezer |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 16 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Building 2, No. 10 Courtyard Xibeiwang East Road, Haidian District, Beijing, China |
| Fabrikant Naam | Lenovo Group Ltd. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Engels |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.2 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 12 |
| Processor implementatie | 255U |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |