Baanbrekend: prestaties en kracht voor onderweg - 16” krachtig mobiele workstation voor professionals die veel onderweg zijn - AI-ondersteunende productiviteit ontgrendeld met Intel® Core™ Ultra-processor - Independent software vendor (ISV)-certificering, zoals Adobe®, AVID®, Altair® - Ideaal vo...
Baanbrekend: prestaties en kracht voor onderweg
- 16” krachtig mobiele workstation voor professionals die veel onderweg zijn
- AI-ondersteunende productiviteit ontgrendeld met Intel® Core™ Ultra-processor
- Independent software vendor (ISV)-certificering, zoals Adobe®, AVID®, Altair®
- Ideaal voor architecten, beheerders, ingenieurs, makers van zowel 2D- als 3D-schermen op instapniveau
Intel Core Ultra 9 185H, 16C (6P + 8E + 2LPE)/22T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB
16" WQUXGA (3840x2400) OLED 400nits Anti-reflection / Anti-smudge 100% DCI-P3 Eyesafe TÜV Low Blue Light DisplayHDR True Black 500 Dolby Vision
2x 32GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC
1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Intel Arc Graphics
Windows 11 Pro
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 36.15 cm |
| Product gewicht | 1820 g |
| Product hoogte | 2.11 cm |
| Product lengte | 24.86 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198153386062 |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21KS000QMH |
| Type laptop | Zakelijke laptop |
| Verpakkingsinhoud | Oplader |
| Sound technology | Dolby Vision |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 75 Wh |
| Vermogen | 100 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2400 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0198153386062 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamVingerafdruklezerIngebouwde microfoon |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 32 GB |
| Geheugenslot 2 | 32 GB |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftwareTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.1 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 11 |
| Processor implementatie | 185H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA RTX A500 |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |