Laagste prijs bekijken?
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 - 21FA004FMH QWERTY
X
Echt krachtig, volledig draagbaar De Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) is een krachtig mobile workstation en desktopcomputer in één, helemaal afgestemd op de moderne professional die veel op pad is. De power wordt geleverd door de nieuwste Intel vPro® Intel® Core™-processors uit de 13 e generati...
Echt krachtig, volledig draagbaar
De Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) is een krachtig mobile workstation en desktopcomputer in één, helemaal afgestemd op de moderne professional die veel op pad is. De power wordt geleverd door de nieuwste Intel vPro® Intel® Core™-processors uit de 13 e generatie van de HX-serie. Bovendien ondersteunt een uniek dochterbord de afzonderlijke grafische kaart van NVIDIA® RTX™ en Intel® Arc™ Pro. Daarnaast heeft het workstation een dubbele dampkamer voor geavanceerde koeling, plus een Ultra Performance-modus om snel de meest resource-intensieve taken af te handelen.
Configureren naar wens
Als je extra vermogen nodig hebt, biedt de ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) ondersteuning voor razendsnel geheugen en een opslagoplossing met veel capaciteit. Met een voedingsondersteuning tot 230 W kun je dit mobile workstation configureren voor elke behoefte. En voor de ultieme connectiviteit zijn er meerdere poorten voor al je randapparatuur en een hele reeks wifi-opties om al je berichten te ontvangen, waar je ook aan het werk bent.
Het zit in de details
De ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) heeft een morsbestendig toetsenbord met achtergrondverlichting en een volledig numeriek toetsenblok, waardoor typen en rekenen vanaf elke locatie eenvoudiger en veiliger wordt. Het workstation wordt ook geleverd met Dolby Atmos® en Dolby Voice® voor een superieur geluid. Voor extra precisie is er een optioneel OLED-touchscreen, met een grote beeldverhouding die meer scherm voor je geld biedt en ondersteuning voor een styluspen (apart verkrijgbaar). En met de optionele hybride FHD-infraroodcamera ontvang je een waarschuwing als menselijke aanwezigheid wordt gedetecteerd, bijvoorbeeld als iemand over je schouder meekijkt.
Betrouwbaar en duurzaam
Makers, ontwerpers, ontwikkelaars en andere professionals kunnen met een gerust hart aan de slag met de ThinkPad P16 Gen 2 (16″ intel). De laptop is voorzien van een MIL-SPEC-certificering en heeft meer dan 200 kwaliteitscontroles doorstaan om onder de meest extreme omstandigheden te kunnen werken. Bovendien zorgt een reeks certificeringen van onafhankelijke softwareleveranciers (ISV's) dat apps voor hoge workloads optimaal werken. En met een plasticvrije verpakking en gerecyclede onderdelen heeft dit mobile workstation ook zijn groene strepen verdiend.
Beveiligd door ThinkShield
Om onderweg veilig over je werkvermogen te kunnen beschikken wordt de ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) beschermd door ThinkShield. Met functies zoals de discrete Trusted Platform Module (dTPM) om je gegevens te versleutelen, een biometrische vingerafdruklezer voor eenvoudig inloggen met één druk op de knop en een zelfherstellend BIOS dat eerdere systeeminstellingen kan herstellen, zijn je mobile workstation en gegevens veilig, waar je ook bent.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CThunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type A |
| Product breedte | 36.40 cm |
| Product gewicht | 2950 g |
| Product hoogte | 3.02 cm |
| Product lengte | 26.60 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0197530486456 |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21FA004FMH |
| Type laptop | Zakelijke laptop |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, AC |
| Sound technology | Dolby Atmos® en Dolby Voice® |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 94 Wh |
| Vermogen | 170 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 165 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 500 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0197530486456 |
| Kleur | Grijs;Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 4 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 16 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Fabrikant Naam | Lenovo |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | DuitsFransEngelsNederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchermlezersBrailleleesregelTekst-naar-spraaksoftwareEye-tracking systemenAssistiveTouchSchakelbedieningSysteembesturingssoftwareVergrotingssoftware |
| Wifi vereist |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Maximum vermogen voor opladen | 230 W |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.3 |
| Processor implementatie | i7-13850HX |
| Type computer processor | Intel Core i7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |