Laagste prijs bekijken?
Lenovo Thinkpad E16 Gen 3 - 16 Inch Amd Ryzen 5 220 Gb 512 Windows 11 Pro
X
Gestroomlijnde, duurzame en AI-verbeterde laptop voor de moderne professional - AI-gedreven smart performance aangedreven door AMD Ryzen™ 200 serie processors - 16" compacte zakelijke laptop met slimme functies en een langere batterijduur - Ononderbroken samenwerking met de hybride camera en slim...
Gestroomlijnde, duurzame en AI-verbeterde laptop voor de moderne professional
- AI-gedreven smart performance aangedreven door AMD Ryzen™ 200 serie processors
- 16" compacte zakelijke laptop met slimme functies en een langere batterijduur
- Ononderbroken samenwerking met de hybride camera en slimme ruisonderdrukking
AMD Ryzen 5 220 (6C/12T, 3.2/4.9GHz, 6MB L2/16MB L3)
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Product breedte | 35.60 cm |
| Product gewicht | 1710 g |
| Product lengte | 24.90 cm |
| Verpakking breedte | 32.60 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 49.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.77 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199274271602 |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21ST005VMH |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 64 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0199274271602 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Boeing Avenue 271, 1119 PD Schiphol-Rijk, Nederland |
| Fabrikant Naam | Lenovo Global Technology Netherlands B.V. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Engels |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchermlezersSysteembesturingssoftwareTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.9 |
| Processor implementatie | 220 |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 740M |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |