Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL 21A4014NMH
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-11-2022
Vind de beste deal voor Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL 21A4014NMH
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Onbelemmerde prestaties. Onberispelijke stijl. Je workflow is nog nooit zo efficiënt geweest met de ThinkBook 15 Gen 2 (AMD). Deze zakelijke laptop is geconfigureerd met een snelle mobiele processor uit de AMD Ryzen™ 4000-serie en overvloedige geheugen- en opslagopties. Geavanceerde slimme functies maken je leven eenvoudiger doordat je de uitdagingen van een veranderende werkomgeving moeiteloos aankunt. Voor het 15,6" FHD-scherm kun je kiezen voor een touchscreen met navigatie die lijkt op die van een telefoon. Geniet van topprestaties Dankzij een mobiele processor uit de AMD Ryzen™ 4000-serie en een geïntegreerde Radeon™ grafische kaart kun je met de ThinkBook 15 Gen 2 (AMD) moeiteloos met veeleisende toepassingen werken. Acht mobiele cores staan garant voor een ongeëvenaarde reactiesnelheid en probleemloze multitasking. En met ventilatoren die 50% groter zijn dan de vorige generatie, dubbele koelbuisjes en een beter thermisch vermogen kun je met de processor tot het uiterste gaan. Combineer dit met de door AI gestuurde, intelligente koeling en je begrijpt dat je je geen zorgen hoeft te maken over oververhitting. Superieure beelden Je ziet elk detail van je werk op het schitterende, heldere beeldscherm van de ThinkBook 15, dat een resolutie heeft van maximaal FHD en een kleurengamma van 100%. Afbeeldingen en video's met hoge resolutie spatten van het scherm af en omdat de randen slechts 5 mm breed zijn, heb je nog meer schermruimte. Als je kiest voor het optionele touchscreen, kun je op scherm navigeren zoals op je smartphone. Je hebt nooit meer vermoeide ogen, dankzij TÜV Rheinland, dat schadelijk blauw licht vermindert. Stijlvolle behuizing Maak een goede eerste indruk met het gestroomlijnde en moderne design van de ThinkBook 15. Met de stijlvolle bovenkant in twee tinten mineraalgrijs wil je maar al te graag gezien worden en aangezien deze notebook slechts 1,7 kg weegt en maar 18,9 mm dik is, kun je hem overal mee naartoe nemen. Als je plotseling aan de slag moet gaan, kun je met de vingerafdruklezer direct opstarten en inloggen. Geoptimaliseerde workflow Moderne problemen vragen om moderne oplossingen en de ThinkBook 15 Gen 2 is uitstekend in staat om je workflow te optimaliseren met een groot aantal poorten, zoals een volledig functionele USB-C-poort, een HDMI-ingang en een 4-in-1-kaartlezer. Werken met grote bestanden is nooit een probleem met een SSD-station van maximaal 1 TB of een HDD-station van maximaal 2 TB. Bovendien kun je twee aparte SSD- of HDD-stations aansluiten of een combinatie van beide. Daardoor heb je maar liefst 3 TB werkruimte. Blijf de rest een stapje voor Met WiFi 6 profiteer je van een stabiele verbinding, zelfs op de drukste netwerken. Dankzij deze moderne optie kun je beter televergaderen wanneer je thuis werkt met hogere gegevenssnelheden, zodat je media probleemloos kunt delen en iedereen scherp in beeld ziet. De allernieuwste beveiliging De ThinkBook 15 Gen 2 beschermt jou en je werk met functies zoals Trusted Platform Module (TPM), toegangscontrole voor I/O-poorten, veilig wissen en meer. Als je er zeker van wilt zijn dat niemand je ziet, kun je de webcam blokkeren met een privacyschuifje wanneer je hem niet gebruikt. Specificaties kunnen per regio/model verschillen.
Aansluitingen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
Totaal aantal usb-poorten 4
Afmetingen
Breedte 35,7 cm
Diepte 23,5 cm
Hoogte 1,9 cm
Product gewicht 1,7 gram
Verpakking breedte 32 cm
Verpakking hoogte 8 cm
Verpakking lengte 51 cm
Verpakkingsgewicht 2,3 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer 21A4014NMH
EAN 0196378449913
Refurbished
Service type Carry-in
Type laptop Windows Laptop
Verpakkingsinhoud Incl. stroomadapter
Audio
Luidsprekers
Sound technology Dolby Audio
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 45 Wh
Geschatte accuduur Max.7,5 uur
Beeldscherm
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 15.6 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 11 Pro
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Grijs
Laptop-productopties Ingebouwde webcam | Ingebouwde microfoon
Geheugen
Geheugenslot 1 DDR4 (SODIMM)
Intern geheugen 8 GB
Memory Slots 1
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk Lenovo
Processortype AMD Ryzen 5
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
App werkt op besturingssysteem Windows
Kan zelfstandig met internet verbinden
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 5.1
Ethernetsnelheid Gigabit (Tot 1000 Mbps)
Wifi Ja, 802.11ax
Opslag
Harde schijf snelheid Solid State
Kaartlezer SD-kaart
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Overige kenmerken
Aantal USB type A 2
Aantal USB type C 2
Processor
Kloksnelheid 2,1 GHz (max. 4 GHz)