Laagste prijs bekijken?
Lenovo Thinkbook 14 G8 Irl - Inch Core™ 5 210h 16 Gb 512 Onboard Graphics
X
Veilig, goed presterend, betrouwbaar: zakelijke excellentie opnieuw gedefinieerd - Topprestaties en responsief computergebruik met de Intel® Core™-processor - Smart AI-functies voor moeiteloze samenwerking en connectiviteit - Voldoende opslag, robuuste beveiliging en een batterij die lang meegaat -...
Veilig, goed presterend, betrouwbaar: zakelijke excellentie opnieuw gedefinieerd
- Topprestaties en responsief computergebruik met de Intel® Core™-processor
- Smart AI-functies voor moeiteloze samenwerking en connectiviteit
- Voldoende opslag, robuuste beveiliging en een batterij die lang meegaat
- Ideaal voor werkers op afstand, power users en MKB'ers
Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core 2.2/4.8GHz, E-core 1.6/3.6GHz, 12MB
14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC 60Hz
1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Intel Graphics
Windows 11 Pro
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 31.35 cm |
| Product gewicht | 1360 g |
| Product hoogte | 1.75 cm |
| Product lengte | 22.40 cm |
| Verpakking breedte | 29.80 cm |
| Verpakking hoogte | 8.30 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.28 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198156207265 |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21SG007WMH |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, oplader |
| Sound technology | Dolby Audio |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 45 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Type schermafwerking | Mat |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0198156207265 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Geheugenslot 3 | 0 GB |
| Geheugenslot 4 | 0 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 3 | Onbekend |
| Type geheugen 4 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Boeing Avenue 271, 1119 PD Schiphol-Rijk, Nederland |
| Fabrikant Naam | Lenovo Global Technology Netherlands B.V. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftwareTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| Processor implementatie | 210H |
| Type computer processor | Intel Core 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |