Laagste prijs bekijken?
Lenovo N27q
X
Lenovo N27q. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart 68.6cm (27") 2560 x 1440 W-LED IPS 6ms, 16:9, 300cd/m², 1000:1...
Lenovo N27q. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart 68.6cm (27") 2560 x 1440 W-LED IPS 6ms, 16:9, 300cd/m², 1000:1 HDMI, DisplayPort
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 2 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMI |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 6 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 0198153551682 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 22 W |
| Afmetingen zonder voet | 613.2 x 52.2 x 367.8 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 613.20 cm |
| Product gewicht | 4660 kg |
| Product hoogte | 466.70 cm |
| Product lengte | 240.10 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | KantoorDagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Building 2, No. 10 Courtyard Xibeiwang East Road, Haidian District, Beijing, China |
| Fabrikant Naam | Lenovo Group Ltd. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | 99% |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198153551682 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 27 |
| Kleur | Black |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 67C2GAC1EU |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | NederlandsUniverseel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 482 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 765 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6310 g |
| Verpakkingsinhoud | Kabels inbegrepen: Wisselstroom, HDMI Snelstartgids Lengte HDMI-kabel: 1,5 meter Standaard inbegrepen |