Lenovo Legion 5 15-RYZEN7 16GB 512GB
bBeeldscherm:/b 15,6 inch (2560 x 1440)br bProcessor:/b AMD Ryzen 7 5800Hbr bWerkgeheugen:/b 16 GBbr bOpslag:/b 512 GBbr bGrafische kaart:/b AMD GeForce RTX 3060brbr De Lenovo Legion 5 15- Ryzen 7 combineert een modern en minimalistisch design met extreem krachtige prestaties en een ongekende game...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Lenovo Legion 5 15-RYZEN7 16GB 512GB
Momenteel niet leverbaar
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
bBeeldscherm:/b 15,6 inch (2560 x 1440)br
bProcessor:/b AMD Ryzen 7 5800Hbr
bWerkgeheugen:/b 16 GBbr
bOpslag:/b 512 GBbr
bGrafische kaart:/b AMD GeForce RTX 3060brbr
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
1x laptop, 1x AC-adapter, 1x handleiding
Aansluitingen
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 4
Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C 2
Aantal USB type A 4
Aantal USB type C 2
Aantal usb-poorten 6
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
USB-C met Displayport functie
USB-versies USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
VGA poort Geen
Afmetingen
Product breedte 362.6 mm
Product gewicht 2.4 kg
Product hoogte 25.8 mm
Product lengte 260.6 mm
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen (B/H/D) 36.26 cm x 2.58 cm x 26.06 cm / -
Behuizing Aluminium bovenklep en plastic binnenkant
Breedte 36.26cm
Diepte 26.06cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 0
Hoogte 2.58cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 82JU018DMH
Type apparaat Gaming-laptop
Verpakkingsinhoud 1x laptop, 1x AC-adapter, 1x handleiding
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 0196380444883
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Lenovo
MPN (Manufacturer Part Number) 82JU018DMH
Refurbished
Reparatie type Carry-in
Type laptop Gaming laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Gaming laptop, oplader
Audio
Luidsprekers
Sound technology Realtek ALC3306
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 80 Wh
Maximale batterijduur 7 uur
Vermogen 300 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 165 Hz
Beeldschermresolutie 2560 x 1440
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 15.6 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Type schermafwerking Mat
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
Camera
Frontcamera
Geïntegreerde webcam
Connectiviteit
Aansluitingen 3x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort™ 1.4), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4), 1x HDMI® 2.1, 1x Ethernet (RJ-45), 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.1
Wifi
Wifi-standaarden WiFi 6 (802.11AX)
Display
Anti-krasdisplay
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6inch
Beeldschermkenmerken PS 300nits Anti-glare, 165Hz, 100% sRGB, Dolby® Vision™, Free-Sync, G-Sync, DC dimmer
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 300cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 2560 x 1440
Schermtype Mat scherm
Touchscreen
Verticale frequentie 165Hz
EAN
EAN 0196380444883
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Zwart; Blauw
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Energievoorziening
Batterijduur 9.2 u
Capaciteit batterij 80 Wh
Soort batterij Lithium polymer
Geheugen
Aantal Geheugensloten 2
Geheugenslot 1 8 GB
Geheugenslot 2 8 GB
Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 DDR4 (SODIMM)
Type geheugen 2 DDR4 (SODIMM)
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart GeForce RTX 3060
Harde schijf
Cache opslag 512GB
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , 512 GB Cache , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512GB
Totale opslagruimte 512GB
Type opslag SSD
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops Gaming laptops
Merk Lenovo
Processortype AMD Ryzen 7
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Serie Lenovo Legion
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Windows
Betaalde diensten vereist
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Gigabit (Tot 1000 Mbps)
Bluetooth versie Bluetooth 5.1
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Hardeschijf snelheid Solid State
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Optisch loopwerk
Optische drive
Processor
Aantal processorkernen 8
Kloksignaalfrequentie 3.2 GHz
Maximale processor turbo frequentie 4.4
Processor AMD Ryzen 7 5800H
Processor generatie 5e generatie
Processor implementatie 5800H
Processormerk AMD
Processormodel Ryzen™ 7
Processorsnelheid met turbo 4.4 GHz
Type computer processor AMD Ryzen 7
Toetsenbord
Numeriek keypad
Toetsenbord indeling QWERTY
Type toetsenbordverlichting Witte verlichting
Uitvoering
Besturingssysteem Microsoft Windows 11 Home
Geïntegreerde microfoon
Kaartlezer
Kensington-beveiligingsslot
Luidspreker
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen
Vingerafdruksensor
Vormfactor Vast scherm
Updatebeleid
Introductiedatum 2022-02-07
Modeljaar 2022
Videokaart
Harddisk -interface PCIe
Type videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060
Videokaart model Stand alone videokaart
Videokaartgeheugen 6 GB
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200MHz