Lenovo L340-15API RYZEN 7-3700U 16GB 512GB
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-08-2023
Vind de beste deal voor Lenovo L340-15API RYZEN 7-3700U 16GB 512GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Onze specialist adviseert deze laptop voor:
✔ Fotobewerking: de processor is hiervoor snel genoeg.
✔ Dagelijks gebruik: deze laptop is geschikt voor internetten, e-mailen en tekstverwerking.
✔ Studie: verslagen uitwerken in Word en presentaties maken in Powerpoint.
Deze laptop wordt niet aanbevolen voor:
✖ Videobewerking: deze laptop beschikt niet over een aparte videokaart.
✖ Gaming: heeft niet de eigenschappen voor het spelen van de meest recente games.
De AMD Ryzen 7 processor zorgt ervoor dat taken snel worden uitgevoerd. Dankzij 16 GB werkgeheugen ben je toekomstbestendig en is het mogelijk meerdere zware taken gelijktijdig uitvoeren. De SSD zorgt ervoor dat de laptop binnen 10 seconden is opgestart. Bovendien werkt een SSD volledig stil en is het betrouwbaarder dan een traditionele harde schijf. Een 15.6 inch biedt veel werkruimte op het beeldscherm. Het Full HD scherm zorgt voor een scherpe weergave van jouw foto's en video's.
ℹ Goed om te weten
- Deze laptop is voorzien van Windows 10 Home
- De behuizing is gemaakt van Kunststof
- Deze laptop is niet voorzien van een DVD/CD speler
- Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 36.3 cm x 2.29 cm x 25.46 cm / 2.2 kg
Behuizing PC/ABC plastic
Breedte 36.3 cm
Diepte 25.46 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 2.2 kg
Hoogte 2.29 cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 81LW00GGMH
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x netsnoer, 1x adapter, 1x gebruikshandleiding
Camera
Camera resolutie 720p with privacy shutter
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 4.2
Near Field Communication nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1656577
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldschermkenmerken Anti-glare
Beeldverhouding 16:09
Helderheid 220 cd/m²
Led-backlight ja
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype TN (Twisted Nematic)
Touchscreen nee
Energievoorziening
Aantal accucellen 3
Aantal batterijen 1
Batterijduur 8.5 uur
Opladen via USB-poort nee
Soort batterij Li-ion
Vermogen netadapter 65 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart Radeon RX Vega 10 Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 4
Cache grootte 2MB L2 / 4MB L3
Processor AMD Ryzen 7-3700U
Processorsnelheid 2.3 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.0 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home 64
Geïntegreerd numeriek toetsenbord ja
Geïntegreerde microfoon ja
Geluidskaart Dolby Audio
Gezichtsherkenning nee
Kaartlezer nee
Kensington-beveiligingsslot ja
Luidspreker Stereo
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen nee
Vermogen luidspreker(s) 1.5W x 2
Vingerafdruksensor nee
VR ready nee
Werkgeheugen
Aantal slots 1
Geheugensnelheid 2400 MHz