Lenovo IdeaPad 3 17-PENTIUM 4GB 128GB
Groots beeld. Grootse prestaties. De IdeaPad 3i Gen 6 (17" Intel) is ideaal wanneer je thuis moet leren of werken. Deze laptop draait op een Intel® Core™-processor van de 11e generatie en beschikt over slimme functies die vermoeide ogen en afleiding thuis tegengaan. Geniet ook van het grote 17"-sche...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-09-2023
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaPad 3 17-PENTIUM 4GB 128GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Groots beeld. Grootse prestaties. De IdeaPad 3i Gen 6 (17" Intel) is ideaal wanneer je thuis moet leren of werken. Deze laptop draait op een Intel® Core™-processor van de 11e generatie en beschikt over slimme functies die vermoeide ogen en afleiding thuis tegengaan. Geniet ook van het grote 17"-scherm van maximaal FHD met flinterdunne randen, perfect om te gamen en video's te kijken.
Aansluitingen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 3
Afmetingen
Breedte 39,9 cm
Diepte 27,4 cm
Hoogte 2 cm
Product gewicht 2100 gram
Artikelinformatie
Artikelnummer 82H900ACMH
EAN 0195890358048
Refurbished
Type laptop Windows Laptop
Verpakkingsinhoud Lenovo IdeaPad 3 17ITL6 (82H900ACMH) AC adpter
Audio
Sound technology Dolby Audio
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 38 Wh
Geschatte accuduur Max.5 uur
Beeldscherm
Schermgrootte 17.3 inch
Schermresolutie 1600 x 900 pixels
Touchscreen
Type paneel TN
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 S
Eigenschappen
Kleur Blauw
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Geheugen
Intern geheugen 4 GB
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk Lenovo
Processortype Intel Pentium
RAM-geheugen 4 GB
Schermgrootte laptops 17 inch (44 cm) - zeer groot
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ax
Opslag
Kaartlezer SD-kaart
Totale opslagcapaciteit 128 GB
Type opslag SSD
Processor
Kloksnelheid 3,5 GHz)