Lenovo IdeaPad 3 15-I3-1115G4 8GB 256GB
Doelgerichte prestaties De IdeaPad 3i Gen 6 (15″ Intel) maakt thuis werken en leren leuker. Deze laptop is voorzien van krachtige Intel® Core™-processors van de 11e generatie en beschikt over slimme functies die vermoeide ogen en afleiding thuis tegengaan. En het 15" FHD-scherm met ultradunne ran...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2024
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaPad 3 15-I3-1115G4 8GB 256GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Doelgerichte prestaties
De IdeaPad 3i Gen 6 (15″ Intel) maakt thuis werken en leren leuker. Deze laptop is voorzien van krachtige Intel® Core™-processors van de 11e generatie en beschikt over slimme functies die vermoeide ogen en afleiding thuis tegengaan. En het 15" FHD-scherm met ultradunne randen aan alle vier de zijden zorgt voor prachtige beelden voor werk of entertainment.
Grenzeloze prestaties
Krijg meer op je scherm
Duik in de details en houd het overzicht met smalle randen aan alle vier de zijden van een 15,6" FHD-scherm. Geweldig om te zien en te gebruiken De IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) biedt dan ook relatief een van de grootste bruikbare schermoppervlakken in zijn klasse.
Welzijn staat voorop
Privacy eerst
Koel en krachtig
Verbeter je scores in je favoriete games, bewerk video's en meer zonder je processor te overbelasten. De IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel)-laptop is voorzien van mechanische en intelligente koelfuncties, waardoor de processor altijd koel blijft en optimaal werkt. Je kunt dit zelfs nog verder afstemmen met Q-control, waarmee je door ventilatorsnelheden kunt rouleren om de prestaties of de batterijduur te optimaliseren.
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 Type A 1
Aantal usb-poorten 3
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
USB-C met Displayport functie
VGA poort Geen
Afmetingen
Product breedte 35.9 cm
Product gewicht 1.65 g
Product hoogte 1.9 cm
Product lengte 23.6 cm
Artikelinformatie
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
MPN (Manufacturer Part Number) 82H802KAMH
Refurbished
Reparatie type Carry-in
Type laptop Windows laptop (geen gaming)
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruiksschade
Verpakkingsinhoud Laptop + adapter
Audio
Luidsprekers
Sound technology Dolby Audio
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 38 Wh
Maximale batterijduur 5.5 h
Vermogen 65 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 15.6 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Type schermafwerking Mat
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 S Mode
EAN
EAN 0196380444814
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Grijs
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 12 GB
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 24 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Geen taal
Je vindt dit artikel in
Capaciteit SSD 256 GB
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Processortype Intel Core i3
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Windows
Betaalde diensten vereist Niet van toepassing
Bluetooth vereist Niet van toepassing
Compatibel met Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist Niet van toepassing
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Niet bedraad
Bluetooth versie Bluetooth 5.1
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Harddisk -interface PCIe
Hardeschijf snelheid Solid State
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 256 GB
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot SD-kaart
Overige kenmerken
Aantal processorkernen 2
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 1
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C 1
Aantal USB type A 2
Aantal USB type C 1
CE markering Zichtbaar
Kloksignaalfrequentie 3.0 GHz