Lenovo IdeaCentre AIO 3 27-RYZEN5-5500U 8GB 256GB
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-04-2022
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre AIO 3 27-RYZEN5-5500U 8GB 256GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
    Algemene eigenschappen
    Aanvullende garantie-informatie 3 Months Premium Care
    Afmetingen (B x H x D) 61.31 cm x 47.29 cm x 20 cm
    Behuizing Kunststof
    Breedte 61.31 cm
    Diepte 20 cm
    Fabrieksgarantie 2 jaar
    Gewicht 8.77 kg
    Hoogte 47.29 cm
    Kleur Zwart
    Manufacturer Part Number (MPN) F0FY008KNY
    Type apparaat All-in-one pc
    Connectiviteit
    Aansluitingen 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x power connector, 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    Bluetooth ja
    Bluetooth-versie 5.0
    Ingebouwde luidsprekers ja
    Wifi ja
    Wifi-standaarden Wireless AC, 2x2
    Display
    Beeldresolutie Full HD
    Beeldschermdiagonaal (cm) 68.6 cm
    Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 68.6 cm / 27 inch
    Beeldschermdiagonaal (inch) 27 inch
    Beeldschermkenmerken Borderless design, anti-glare
    Beeldverhouding 16:9
    Helderheid 250 cd/m²
    Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
    Resolutie 1920 x 1080
    Touchscreen nee
    Geluid
    Geluidskaart High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec
    Grafiekkaart
    Fabrikant grafische kaart AMD
    Grafische kaart Radeon Graphics
    Harde schijf
    Interface opslag M.2 via PCIe
    Opslag SSD , 256 GB , M.2 via PCIe
    Opslagcapaciteit 256 GB
    Totale opslagruimte 256 GB SSD
    Type opslag SSD
    Main board
    Chipset AMD SoC Platform
    Optisch loopwerk
    Optische drive nee
    Processor
    Artikelnummer 1718640
    Processor AMD Ryzen 5 5500U
    Processormerk AMD
    Processormodel Ryzen™ 5
    Processorsnelheid 2.1 GHz
    Processorsnelheid met turbo 4.0 GHz
    Uitvoering
    Besturingssysteem Microsoft Windows Home
    Geïntegreerde microfoon ja
    Geïntegreerde webcam ja
    Kaartlezer nee
    Meegeleverde software n/a
    Updatebeleid
    Modeljaar 2021
    Werkgeheugen
    Geheugensnelheid 3200 MHz