Lenovo IdeaCentre AIO 3 27-RYZEN5-5500U 16G 512GB
Het Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 (F0FY008MNY) pc-systeem is perfect voor het hele gezin om thuis te gebruiken. Een IdeaCentre AIO 3 pc-systeem is een strakke en stijlvolle all-in-one variant. Compleet met een 27" IPS scherm inclusief webcam en een krachtige AMD Ryzen 5 5500U processor met AMD Rade...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-10-2022
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre AIO 3 27-RYZEN5-5500U 16G 512GB
Het Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 (F0FY008MNY) pc-systeem is perfect voor het hele gezin om thuis te gebruiken. Een IdeaCentre AIO 3 pc-systeem is een strakke en stijlvolle all-in-one variant. Compleet met een 27" IPS scherm inclusief webcam en een krachtige AMD Ryzen 5 5500U processor met AMD Radeon Graphics voor soepele multitasking, of het nu gaat om online browsen, video's bekijken of gewoon de nieuwste e-mails lezen.
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 3 Months Premium Care
Afmetingen (B x H x D) 61.31 cm x 47.29 cm x 20 cm
Behuizing Kunststof
Breedte 61.31 cm
Diepte 20 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 8.77 kg
Hoogte 47.29 cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) F0FY008MNY
Type apparaat All-in-one pc
Connectiviteit
Aansluitingen 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x voedingsconnector, 1x hoofdtelefoon/microfoon combo jack (3.5mm)
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Ingebouwde luidsprekers ja
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC, 2x2
Display
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 68.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 68.6 cm / 27 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 27 inch
Beeldschermkenmerken Randloos ontwerp, anti-glare
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 250 cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Touchscreen nee
Geluid
Geluidskaart High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec
Grafiekkaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart Radeon Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Main board
Chipset AMD SoC Platform
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Artikelnummer 1718641
Processor AMD Ryzen 5 5500U
Processormerk AMD
Processormodel Ryzen™ 5
Processorsnelheid 2.1 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.0 GHz
Uitvoering
Besturingssysteem Microsoft Windows Home
Geïntegreerde microfoon ja
Geïntegreerde webcam ja
Kaartlezer nee
Meegeleverde software n/a
Updatebeleid
Modeljaar 2021
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Update policy Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200 MHz