Lenovo IdeaCentre AIO 3 24-RYZEN3-5300U 8G 256GB
Bij de IdeaCentre AIO 3 (24") gaat een stijlvol ontwerp hand in hand met een soepele werking. Deze computer heeft een elegante standaard en een vrijwel randloos 23,8”-scherm en loopt als een trein, dankzij een AMD Ryzen 3-processor en naadloos DDR4-geheugen. Bovendien neemt hij ook nog eens minder...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-02-2023
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre AIO 3 24-RYZEN3-5300U 8G 256GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Bij de IdeaCentre AIO 3 (24") gaat een stijlvol ontwerp hand in hand met een soepele werking. Deze computer heeft een elegante standaard en een vrijwel randloos 23,8”-scherm en loopt als een trein, dankzij een AMD Ryzen 3-processor en naadloos DDR4-geheugen. Bovendien neemt hij ook nog eens minder ruimte in op het bureau.
Aansluitingen
Aantal usb 2.0-poorten 2
DisplayPort Geen
DVI-I Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 4
VGA Geen
Artikelinformatie
Artikelnummer F0G100CJNY
EAN 0196119131015
Model 23.8 Inch | AMD Ryzen 3 | 8 GB | 256 GB | SSD | AMD Radeon Graphics
Beeldscherm
Kleur Zwart
Schermgrootte 23.8 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Geheugen
Intern geheugen 8GB RAM
Max. intern geheugen 16 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Capaciteit SSD 256 GB
Categorieën All-in-one-PC's Desktops Computer
Processortype AMD Ryzen 3
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ac | Ja, 802.11n | Ja, 802.11g
Opslag
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Overige eigenschappen
Luidsprekers
Processor
Aantal processorkernen 4
Kloksnelheid 2,6 GHz
Maximale turbo frequentie 3,8 GHz