Lenovo IdeaCentre AIO 3 24-PENTIUM-7505 8GB 256GB
Ideaal voor kantoor
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-01-2023
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre AIO 3 24-PENTIUM-7505 8GB 256GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Ideaal voor kantoor
Aansluitingen
Aantal usb 2.0-poorten 2
DisplayPort Geen
DVI-I Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 4
VGA Geen
Artikelinformatie
Artikelnummer F0G000V3NY
EAN 0196119130988
Beeldscherm
Kleur Zwart
Schermgrootte 23.8 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Geheugen
Intern geheugen 8GB RAM
Max. intern geheugen 16 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Capaciteit SSD 256 GB
Categorieën All-in-one-PC's Desktops Computer
Processortype Intel Pentium
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ac | Ja, 802.11g | Ja, 802.11n
Opslag
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Overige eigenschappen
Luidsprekers
Processor
Aantal processorkernen 2
Maximale turbo frequentie 3,5 GHz