Topprestaties, muisstil Werk, speel en bewerk zonder afleiding. Bereik maximale efficiëntie met de AMD Ryzen™ 5 7000 Series-processors, die je meest gebruikte programma's met gemak kunnen aandrijven. Ervaar verbeterde multitasking met voldoende geheugen. Voer taken in alle rust uit, dankzij de Idea...
Topprestaties, muisstil
Werk, speel en bewerk zonder afleiding. Bereik maximale efficiëntie met de AMD Ryzen™ 5 7000 Series-processors, die je meest gebruikte programma's met gemak kunnen aandrijven. Ervaar verbeterde multitasking met voldoende geheugen. Voer taken in alle rust uit, dankzij de IdeaCentre AIO Gen 9-certificering voor activiteiten met weinig geluid. Nu kun je je moeiteloos op je werk of studie richten en je verdiepen in de rust van gerichte prestaties.
Durf het buitengewone te ervaren
Dompel jezelf onder in de wereld van bioscoopkwaliteit, zonder vermoeide ogen te krijgen. Welkom in de wereld van de IdeaCentre AIO Gen 9, met een schitterend 27'' breed en helder IPS-beeldscherm. Het kleurenpalet biedt een oneindig aantal kleuren om te gebruiken en te ervaren. En dat is nog niet alles. De Low Blue Light-certificering zorgt ervoor dat je ogen vrij blijven van vermoeidheid. Versterkt met de resonerende geluidskwaliteit van de Harman®-luidsprekers, is dit jouw gouden ticket voor een ongeëvenaarde audiovisuele reis.
Verhoogde communicatie met helderheid
Ervaar haarscherpe videogesprekken en verbeterde geluidskwaliteit met Lenovo Smart Meeting. Onze 5MP-webcam, aangedreven door AI-algoritmen, garandeert dat je er altijd op je best uitziet op het scherm. Geen achtergrondgeluiden meer die je vergaderingen verstoren, dankzij onze Smart Noise Cancelling-functie. De stem van de hoofdspreker wordt geregistreerd, terwijl stemmen en ruis op de achtergrond weggefilterd worden. Zeg vaarwel tegen afleiding en hallo tegen een productievere vergadering. Dit allemaal dankzij de doelgerichte en geavanceerde technologie van IdeaCentre AIO Gen 9.
Gepersonaliseerde weergave, verstelbare bedieningselementen
Ervaar een geheel nieuw bedieningsniveau met ons optionele intuïtieve touchscreen. Communiceer vrij terwijl je de IdeaCentre AIO Gen 9 gebruikt. Je kunt volledig natuurlijk navigeren terwijl je selecteert, sleept en klikt. Geen starre bewegingen. Het scharnier kan zelfs van -5° tot 15° kantelen, waardoor het zich kan aanpassen aan alle hoogtes en standen voor extra comfort en individualisering.
Directe toegang en draadloos opladen
De toekomst van computers om je dagelijkse routine te vereenvoudigen is hier. Geen gedoe meer met snoeren of wachtwoorden intypen. Begin je dag vol zekerheid door je smartphone draadloos op te starten. Iedereen heeft behoefte aan een naadloze samenwerking. Open het apparaat direct met behulp van gezichtsherkenning op geselecteerde modellen.
Versterkte beveiliging, toegangelijkheid en snelheid
Ontketen een nieuwe kijk op de veiligheid van bestanden, toegankelijkheid en snelheid. Met enorm veel lokale opslag houdt de IdeaCentre AIO Gen 9 je persoonlijke gegevens veilig op het apparaat. Geniet van could solutions voor meer ruimte, probleemloze back-upprocessen en deel geweldige herinneringen, dankzij de Smart Storage-technologie. En met vier USB-poorten en een HDMI-in-/uitgang, kun je al je essentiële spullen gemakkelijk aansluiten. Snel synchroniseren, opladen en koppelen, omdat je tijd kostbaar is.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 0 |
| Aantal usb-poorten | 4 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-I | Geen |
| Thunderbolt | Geen |
| Type aansluiting | HDMI |
| Product breedte | 61.17 cm |
| Product gewicht | 7100 g |
| Product hoogte | 47.32 cm |
| Product lengte | 19.20 cm |
| EAN | 0199273773473 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F0HQ009XNY |
| Verpakkingsinhoud | Lenovo IdeaCentre 27ARR9 - All-in-one PC |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Kleur | Grey |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Verstelbare schermpositie | Kantelbaar |
| EAN | 0199273773473 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen opbouw | 1 x 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | De Entree 250A 1101EE Amsterdam |
| Fabrikant Naam | Lenovo |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| Communicatie | Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Desktop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Vermogen | 90 W |
| CE markering | Zichtbaar |
| Model | 27 Inch | AMD Ryzen 5 | 16 GB | 512 GB | SSD | AMD Radeon 660M |
| Type USB poorten | USB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 766 mm |
| Verpakking hoogte | 570 mm |
| Verpakking lengte | 229 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10900 g |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Kloksignaalfrequentie | 3.3 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.55 |
| Processor generatie | 7e generatie |
| Processor implementatie | 7535HS |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type videokaart | AMD Radeon 660M |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |