Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 90MV00G1MH Desktop Grijs
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-01-2023
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 90MV00G1MH Desktop Grijs
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Krachtige multitasking
Kies je opslagoptie
De juiste connecties
Dun en stijlvol
Specificaties kunnen per regio/model verschillen.
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 poorten 6
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 2
Aantal usb-poorten 6
DisplayPort Geen
HDMI 1
VGA poort 1
Afmetingen
Product breedte 100 mm
Product gewicht 3.55 g
Product hoogte 270 mm
Product lengte 290 mm
Artikelinformatie
EAN 0196119142172
MPN (Manufacturer Part Number) 90MV00G1MH
Taal handleiding Universeel
Verpakkingsinhoud desktop en handleiding
EAN
EAN 0196119142172
Geheugen
Aantal geheugenplaatsen 2
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugen opbouw 2 x 8 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Je vindt dit artikel in
Categorieën
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Bluetooth vereist
Netwerkverbindingen
Ethernet verbinding 1
WIFI Ja, 802.11ac
Opslag & Voeding
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Vermogen voeding 90 W
Overige eigenschappen
Kleur Grijs
Type pc behuizing Non-Gaming
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Type USB poorten USB 2.0 poorten | USB 3.0 poorten
Processor & Moederbord
Aantal processorkernen 4
Kloksignaalfrequentie 2.1 GHz