Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 90MV009YMH
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-10-2021
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 90MV009YMH
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Bedrade verbindingen
Aantal ethernet poorten 1
Aantal female standaard usb-A poorten 8
Aantal HDMI poorten 1
DisplayPort-aansluiting
DVI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 1.4
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.1
VGA-aansluiting
Beeldscherm
Inclusief scherm
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Versie van Windows OS Windows 10 Home
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Geheugenkaartlezer
Wifi ingebouwd
Wifi standaarden [Wireless AC 2x2]
Fysieke eigenschappen
Breedte 10 cm
Diepte 29 cm
Gewicht 3,55 kg
Hoogte 27 cm
Kleur Grijs
Materiaal Metaal
Type metaal Aluminium
Vormfactor (IT behuizing) Desktop PC
Gebruik
Gebruik van computer Internetten, e-mailen & tekstverwerken
Snelheidsklasse Basisklasse
Harde schijf
Aantal SSD's 1
Opslagcapaciteit van SSD 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type harde schijf M.2, NVMe
Type opslag SSD
Optische drive
Optische drive beschikbaar
Overig
Muis inbegrepen
Toetsenbord inbegrepen
Toetsenbordindeling Niet meegeleverd
TPM (Trusted platform module)
Vermogen 90 W
Vrije PCI sloten
Webcam
Processor
Cachegeheugen 4 MB
Kloksnelheid 2,6 GHz
Processor AMD Ryzen 3
Processor kernen Dual core (2)
Processor-nummer 3250U
Turbo snelheid 3,5 GHz
Product
Artikelnummer 866038
Fabrikantcode 90MV009YMH
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Lenovo
Oude apparaat gratis retour
Videokaart
Soort videokaart Shared
Videokaart chipset AMD Radeon Graphics
Werkgeheugen
Geheugenslot 1 8 GB
Geheugenslot 2 0 GB
Geheugensnelheid 2400 Hz