Lenovo Chromebook IdeaPad Flex 3 11IGL05 82BB0011MH
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-06-2022
Vind de beste deal voor Lenovo Chromebook IdeaPad Flex 3 11IGL05 82BB0011MH
Accu
Aantal batterij cellen 3
Accu/batterij technologie Lithium-ion
Maximale accu/batterijduur 10 uren
Audio
Aantal speakers 2
Geluidsweergave Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Merk van ingebouwde computer luidsprekers Standaard luidsprekers
Bedrade verbindingen
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
DisplayPort-aansluiting
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Protocol Female usb-C poort DisplayPort Alternatieve Modus, USB, USB elektriciteit
Thunderbolt-aansluiting
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Usb versie Female usb-C poort 3.2
Usb-aansluiting
Versie female standaard usb-A poort 3.2
VGA-aansluiting
Beeldscherm
Adaptive Sync
Beeldscherm kwaliteit Basisklasse
Helderheid 250 cd/m2
Paneeltype IPS paneel
Reflectie scherm Glanzend
Schermdiagonaal 11,6 inch
Scherpte Wide XGA
Touchscreen
Verversingssnelheid 60 Hz
Besturingssysteem
Besturingssysteem Google Chrome OS
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Beveiliging
Kensington slot
TPM (Trusted platform module)
Veiligheidsklasse Basisklasse
Vingerafdruk-identiteitssensor
Windows Hello
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Geheugenkaartlezer
Mobiele dataconnectie Geen
Wifi standaarden Wireless AC
Extra fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie
Fysieke eigenschappen
Bouwkwaliteit Basisklasse
Breedte 29 cm
Diepte 20,78 cm
Gewicht 1,2 kg
Hoogte 1,78 cm
Kleur Goud
Materiaal Kunststof, Metaal
Militair getest
Model laptop 2-in-1, Chromebook
Type metaal Aluminium
Vormfactor 2-in-1 Omklapbaar
Gebruik
Aanbevolen voor gebruik Internet, e-mail en tekstverwerken, Onderweg
Snelheidsklasse Basisklasse
Opslag
Opslagcapaciteit van SSD 64 GB
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Type harde schijf eMMC
Type opslag Flash
Optische drive
Optische drive beschikbaar
Processor
Cachegeheugen 4 MB
Kloksnelheid 1,1 GHz
Processor Intel Celeron
Processor codenaam Gemini Lake Refresh
Processor kernen Dual core (2)
Processor-nummer N4020
Turbo snelheid 2,8 GHz