ISY Inb-1561-1 Laptoptas Slim 15.6" Zwart
Als je je laptop veilig naar je werk of naar de universiteit wilt vervoeren, dan is de INB-1561-1 Laptoptas Slim 15.6" de juiste keuze. Het is optimaal beschermd tegen stoten of trillingen en compact gehuisvest. Alles heeft zijn plaats in de praktische tas en is altijd binnen handbereik. Dankzij het...
Extra informatie
Product merk: ISY
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor ISY Inb-1561-1 Laptoptas Slim 15.6" Zwart
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Als je je laptop veilig naar je werk of naar de universiteit wilt vervoeren, dan is de INB-1561-1 Laptoptas Slim 15.6" de juiste keuze. Het is optimaal beschermd tegen stoten of trillingen en compact gehuisvest. Alles heeft zijn plaats in de praktische tas en is altijd binnen handbereik. Dankzij het polyester materiaal is het product licht en robuust tegelijk. Daarnaast is de tas spatwaterdicht en is de tas voor universeel gebruik. Door de praktische schouderband is hij gemakkelijk te dragen. Het artikel heeft ook een handvat. Er wordt ook een trolleyriem meegeleverd, die handige opbergmogelijkheden biedt.
Eigenschappen
Breedte 410mm
Diepte 65mm
Geschikt voor Universeel
Geschikt voor (merk) Universeel
Geschikt voor (model) Universeel
Gewicht 361 g
Hoogte 290mm
Kleur Zwart
Laptopvak
Manufacturer Part Number (MPN) INB-1561-1
Materiaal Polyester
Max. beeldschermdiagonaal (inch) 15.6inch