iiyama Monitorbeugel DS1002C-B1
Extra informatie
Product merk: iiyama
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor iiyama Monitorbeugel DS1002C-B1
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De iiyama Monitorbeugel DS1002C-B1 biedt plaats aan 2 monitoren en is geschikt voor elk bureau. Dankzij de duimschroeven draait je hem gemakkelijk aan je bureau vast. Kies een comfortabele werkhouding, want de beugel is 40 cm verstelbaar in hoogte. Draai, roteer en kantel je monitoren met de twee armen. Zo kies je jouw ultieme werkhouding. Voorkom een rommelige werkplek, want met het kabelmanagement zijn je kabels uit het zicht verwerkt. De DS1002C-B1 is geschikt voor monitoren van 10 tot 30 inch en kan maximaal 10 kg dragen.
Eigenschappen
Aantal bevestigingsarmen 2
Aantal graden draaibaar 180 °
Aantal graden kantelbaar 15 °
Ergonomisch ontwerp
Flexibiliteit beugel Draai- en kantelbaar
Gewicht 5250 g
Hoogte verstelbaar in centimeters 20 - 40 cm
In diepte verstelbaar
In hoogte verstelbaar
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Maximaal gewicht 10 kg
Maximaal schermformaat 30 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Montage oppervlak Bureau
Roteerbaar
Traploos verstelbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm, 80 mm x 80 mm