De 14 inch HP ProBook 440 G10 - 816H8EA is ideaal voor zakelijk gebruik. Voer administratieve taken uit, bewerk foto's en multitask tussen lichte programma's. Hier zijn de 13e generatie Intel Core i5 processor en het 16 gigabyte DDR4 werkgeheugen krachtig genoeg voor. Door het lage gewicht van 1,38...
De 14 inch HP ProBook 440 G10 - 816H8EA is ideaal voor zakelijk gebruik. Voer administratieve taken uit, bewerk foto's en multitask tussen lichte programma's. Hier zijn de 13e generatie Intel Core i5 processor en het 16 gigabyte DDR4 werkgeheugen krachtig genoeg voor. Door het lage gewicht van 1,38 kilogram neem je jouw ProBook gemakkelijk overal mee naartoe. Over de veiligheid van jouw gegevens en bestanden maak jij je geen zorgen. Op Windows 11 Pro zijn je bestanden namelijk goed beveiligd en log je via Remote Desktop in op een andere computer binnen jouw domein. Bovendien krijg je bij deze laptop een eenjarige licentie van HP Wolf Pro Security, waardoor je gegevens goed beschermd zijn tegen virussen en andere aanvallen van buitenaf. Via de vingerafdrukscanner log je met jouw vingerafdruk in op Windows. Ook heeft deze laptop een militaire test doorstaan, dus je schrikt niet als je een drankje over het toetsenbord morst. Verder heeft deze laptop een laag halogeen gehalte, wat hem een duurzamere keuze maakt.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 2.0 Type A |
| Product breedte | 32.19 cm |
| Product gewicht | 1380 g |
| Product hoogte | 1.99 cm |
| Product lengte | 21.39 cm |
| Verpakking breedte | 30.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7.30 cm |
| Verpakking lengte | 48.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.25 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0197961851540 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9G299ET#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Zakelijke laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | HP ProBook 440 G10 Laptop |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 51 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0197961851540 |
| Kleur | ZilverZWART |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen, Nederland |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | UniverseelEngels |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenTekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6)Ja, 802.11gJa, 802.11nJa, 802.11ac (WiFi 5)Ja, 802.11b |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Maximum vermogen voor opladen | 65 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 65 |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | i5-1335U |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |