Laagste prijs bekijken?
HP Probook 4 G1a - 14 Inch Amd Ryzen 5 230 16 Gb 512 Windows 11 Pro
X
Ga voor een AI-laptop die lang meegaat, met de allernieuwste technologie De HP ProBook 4 G1a 14-inch AI-laptop biedt groeiende bedrijven topprestaties, meerlaagse endpointbeveiliging [7] en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden ontwerp. Dankzij de nieuwste AMD-processor [2] met 16 TOPS NPU [6] e...
Ga voor een AI-laptop die lang meegaat, met de allernieuwste technologie
De HP ProBook 4 G1a 14-inch AI-laptop biedt groeiende bedrijven topprestaties, meerlaagse endpointbeveiliging [7] en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden ontwerp. Dankzij de nieuwste AMD-processor [2] met 16 TOPS NPU [6] en lange batterijduur is deze functierijke pc goed uitgerust voor langdurige productiviteit en AI.
AMD Ryzen™ 5 230 (tot 4,9 GHz boostkloksnelheid, 16 MB L3-cache, 6 cores, 12 threads)
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 31.86 cm |
| Product gewicht | 1400 g |
| Product lengte | 22.43 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199642758704 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CD6B7ET#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, power adapter |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 56 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0199642758704 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Verenigde Staten |
| Fabrikant Naam | HP Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.9 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 16 |
| Processor implementatie | 230 |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 760M |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |