Laagste prijs bekijken?
HP Prelude Pro 17,3-inch laptoptas Laptop tas
X
Ontworpen voor duurzaamheidDeze laptoptas is gemaakt met 95% gerecyclede buitenstof en afgewerkt met een waterdichte laag. Het is een combinatie van een licht gewicht en stijlvol ontwerp, speciaal voor mensen met ambitie en oog voor innovatie. Voor jou ontworpenDe schouderband is verstelbaar en gewa...
Ontworpen voor duurzaamheid
Deze laptoptas is gemaakt met 95% gerecyclede buitenstof en afgewerkt met een waterdichte laag. Het is een combinatie van een licht gewicht en stijlvol ontwerp, speciaal voor mensen met ambitie en oog voor innovatie.
Voor jou ontworpen
De schouderband is verstelbaar en gewatteerd zodat u zonder beperkingen door een drukke werkdag kunt doorstaan.
Ordelijk onderweg
Een gevoerd vak van 17,3 inch beschermt je laptop tegen stoten en krassen. In de vakken met ritssluiting kun je al je spullen geordend opbergen, zodat je onderweg gemakkelijk bij je telefoon, portemonnee en sleutels kunt.
Belangrijkste kenmerken
| Geschikt voor laptopafmeting | 17.3 inch |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 31.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 446 g |
| Mate van bescherming | Lichte stoten |
| Type tas | Schoudertas |
| EAN | 0195908308935 |
| Aantal vakken | 2 |
| Draagwijze | Schouderband |
| Extra vakken | Accessoirevak |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Sluiting | Ritssluiting |
| Spatwaterdicht |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Jade 108, 3316LJ Dordrecht NL |
| Fabrikant Naam | HP |
| Binnenmaat lengte | 43.90 cm |
| Dessin | |
| Model | HP Prelude Pro 17,3-inch laptoptas |
| Product diepte | 6 cm |
| Product gewicht | 440 g |
| Speciaal geschikt voor MacBook | |
| Verpakking breedte | 35.50 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 49 cm |
| EAN | 0195908308935 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0195908308935 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |