HP PAVILION X360 14-DY0841ND
HP PAVILION X360 14-DY0841ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-08-2023
Vind de beste deal voor HP PAVILION X360 14-DY0841ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 2
Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C 1
Aantal usb-poorten 3
DisplayPort Geen
HDMI 1
USB-C met Displayport functie
Afmetingen
Gewicht 2.18 g
Product breedte 322 mm
Product gewicht 1.56 g
Product hoogte 20.6 mm
Product lengte 209 mm
Verpakking breedte 69 mm
Verpakking hoogte 305 mm
Verpakking lengte 483 mm
Artikelinformatie
CE markering Niet van toepassing
EAN 0196548782116
Merk HP
MPN (Manufacturer Part Number) 6E1D1EA#ABH
Refurbished
Type laptop Windows laptop (geen gaming)
Verpakkingsinhoud n.v.t.
Audio
Luidsprekers
Sound technology B&O PLAY
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 43 Wh
Maximale batterijduur 8 uur
Vermogen 65 W
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Schermgrootte 14 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
EAN
EAN 0196548782116
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Zilver
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam | Vingerafdruklezer
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Aantal Geheugensloten 1
Intern geheugen 4 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 DDR4 (SODIMM)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Niet van toepassing
Taal handleiding Nederlands
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk HP
Processortype Intel Core i3
RAM-geheugen 4 GB
Schermgrootte laptops 14 inch (35 cm) - compact
Serie HP Pavilion
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Mobiele data verbinding mogelijk
Netwerkverbindingen
Bluetooth versie Bluetooth 4.2
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 128 GB
Opslagcapaciteit SSD 128 GB
Type extern geheugenslot Micro SD
Processor
Aantal processorkernen 4
Kloksignaalfrequentie 2 GHz