HP Pavilion x360 14-DW0125ND
HP Pavilion x360 14-DW0125ND
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i5-1035G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: Intel HD Graphics 620 Met deze krachtige convertible laptop kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen. Bovendien past hij zich aan jou aan. Streamen, c...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-02-2021
Vind de beste deal voor HP Pavilion x360 14-DW0125ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i5-1035G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: Intel HD Graphics 620
Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 32.4 cm x 1.87 cm x 22.1 cm / 1.61 kg
Behuizing Aluminium/Kunststof met coating
Breedte 32.4 cm
Breedte verpakking 69 mm
Diepte 22.1 cm
Diepte verpakking 483 mm
Gewicht 1.61 kg
Hoogte 1.87 cm
Hoogte verpakking 305 mm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 10B80EA#ABH
Omtrek verpakking 123.1 cm
Totaalgewicht incl. verpakking 2030 g
Type apparaat 2-in-1 (hybride)
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 69 mm / 305 mm / 483 mm
Camera
Camera resolutie 720p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Geïntegreerde gps-module nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Anti-krasdisplay ja
Artikelnummer 1659071
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldverhouding 16:9
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen ja
Energievoorziening
Aantal accucellen 3
Aantal batterijen 1
Batterijduur 8 uur
Capaciteit batterij 43 WHr
Oplaadtijd in 45 minuten van 0 tot 50% (Bij uitschakeling apparaat)
Opladen via USB-poort ja
Soort batterij Li-ion
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart HD Graphics 620
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 256 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 256 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 256 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 4
Cache grootte 6 MB
Chipset Intel geïntegreerde SoC
Processor Intel Core i5-1035G1
Processorsnelheid 1.0 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.6 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home
Geheugenkaartformaat SD
Geïntegreerd numeriek toetsenbord nee
Geïntegreerde microfoon ja
Gezichtsherkenning nee
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker Audio van B&O
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Vingerafdruksensor ja
Voorgeïnstalleerde apps Dropbox; Netflix
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200 MHz