HP PAVILION 27-CA1240ND
HP PAVILION 27-CA1240ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-04-2023
Vind de beste deal voor HP PAVILION 27-CA1240ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Bundel je werk en je ontspanning in één apparaat
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 poorten 2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 2
Aantal usb-poorten 8
DisplayPort 1
DVI-I 2
HDMI 2
Type aansluiting HDMI
VGA poort Geen
Afmetingen
Product breedte 614.1 cm
Product gewicht 8300 kg
Product hoogte 471.3 cm
Product lengte 208.1 cm
Artikelinformatie
EAN 0196548252121
MPN (Manufacturer Part Number) 666N1EA#ABH
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Kleur Wit
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verstelbare schermpositie Kantelbaar
EAN
EAN 0196548252121
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugen opbouw 2 x 8 GB
Type intern geheugen DDR4 (SODIMM)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Besturingssysteemversie Windows 11 Home
Categorieën All-in-one-PC's Desktops Computer
Processortype Intel Core i7
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Serie HP Pavilion
Netwerkverbindingen
Bluetooth versie Bluetooth 5.2
Communicatie Bluetooth | Ethernet | Wifi
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 1000 GB
Opslagcapaciteit SSD 1000 GB
Overige eigenschappen
Desktop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Luidsprekers
Monitor opties Ingebouwde luidsprekers
Vermogen 150 W
Overige kenmerken
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 2
CE markering Zichtbaar
Gewicht 14.3 g
Processor generatie 12e generatie
Verpakking breedte 850 mm
Verpakking hoogte 705 mm
Verpakking lengte 295 mm
Processor
Aantal processorkernen 12
Kloksignaalfrequentie 1.4 GHz