HP Pavilion 2-in-1 laptop 14-DY0474ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-09-2023
Vind de beste deal voor HP Pavilion 2-in-1 laptop 14-DY0474ND
Momenteel niet leverbaar
HP's meest compacte, mainstream 2-in-1 laptop
Kies voor flexibel
360° draaibaar scharnier
Net als in de bioscoop
Streamen is een eitje
Ontworpen met oog voor het milieu
Een frisse blik
Een geweldige ervaring, waar je ook bent
aansluitmogelijkheden.
FHD IPS-touchscreen
De toetsen bevatten gerecycled plastic uit consumentenproducten
McAfee® LiveSafe™
Bescherm je besturingssysteem met een gratis abonnement voor 30 dagen op McAfee® LiveSafe™.
HP Fast Charge
PCIe SSD opslag
Start in enkele seconden op met tot 256 GB PCIe SSD-opslag.
Moeiteloos verbonden
DDR4 RAM
SuperSpeed USB Type-C® stroomlevering + Display + 10 Gb/s datasnelheid
HP Imagepad ondersteunt multi-touch bewegingen
Dropbox-opslag in de cloud
ExpressVPN
Verbonden in stand-bystand
Display met flinterdunne rand aan vier zijden
Profiteer van een grotere schermruimte met een display met een flinterdunne rand aan vier zijden.
Een werkelijk krachtig geluid
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Audio
Audiosysteem B&O PLAY
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 35.76 cm
Diepte 22.92 cm
Gewicht 1.52 kg
Hoogte 1.99 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Kenmerken
Producttype Hybride (2-in-1)
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home in S mode
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
Aantal USB Sleep-and-Charge poorten 1
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Sleep-and-Charge
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.00 GHz
Processor turbofrequentie (max) 3.7 GHz