Laagste prijs bekijken?
HP Pavilion 16-ag0015nd - 16 Inch Amd Ryzen 7 Gb 512
X
Werk op een pc met de power die je nodig hebt Breng je ideeën tot leven of werk onderweg aan je projecten met de HP Pavilion 16-inch pc. Dankzij de nieuwste AMD Ryzen™-processor [1] en HP Fast Charge [2] kun je ononderbroken multitasken. Geniet van je favoriete entertainment op het verbeterde LCD-sc...
Werk op een pc met de power die je nodig hebt
Breng je ideeën tot leven of werk onderweg aan je projecten met de HP Pavilion 16-inch pc. Dankzij de nieuwste AMD Ryzen™-processor [1] en HP Fast Charge [2] kun je ononderbroken multitasken. Geniet van je favoriete entertainment op het verbeterde LCD-scherm en deel je ideeën via de FHD-camera. Deze pc kan echt alles. AMD Ryzen™ 7 8840U (tot 5,1 GHz boostkloksnelheid, 16 MB L3-cache, 8 cores, 16 threads) Windows 11 Home 40,6 cm (16 inch) WUXGA-scherm AMD Radeon™-videokaart 16 GB memory; 512 GB SSD storage
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type A |
| Product breedte | 35.77 cm |
| Product gewicht | 1790 g |
| Product lengte | 25.48 cm |
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
| Verpakking hoogte | 30.50 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.52 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198122697212 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A12MKEA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Sound technology | DTS:X Ultra |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 59 Wh |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0198122697212 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5 (Onboard) |
| Type geheugen 4 | LPDDR5 (Onboard) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP Nederland, Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftwareTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.1 |
| Processor implementatie | 8840U |
| Type computer processor | AMD Ryzen 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |