HP Pavilion 15-EC1150ND
HP Pavilion 15-EC1150ND
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 5-4600H Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: NVIDIA GeForce GTX 1650 Met de HP Pavilion Gaming 15 speel je jouw favoriete games in hoge kwaliteit. De gaming-laptop heeft een 15-inch-display en speelt en beeldt beelden af in...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-08-2021
Vind de beste deal voor HP Pavilion 15-EC1150ND
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 5-4600H Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: NVIDIA GeForce GTX 1650
Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Onbekend
Afmetingen (B/H/D) 36 cm x 2.35 cm x 25.70 cm / 1,98 kg
Behuizing Kunststof
Breedte 36 cm
Breedte verpakking 69 mm
Diepte 25.70 cm
Diepte verpakking 520 mm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1,98 kg
Hoogte 2.35 cm
Hoogte verpakking 305 mm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 13D05EA#ABH
Omtrek verpakking 126.8 cm
Totaalgewicht incl. verpakking 2930 g
Type apparaat Gaming-laptop
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 69 mm / 305 mm / 520 mm
Camera
Camera resolutie 720 p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Ethernetsnelheid 10,100,1000 Mbit/s
Geïntegreerde gps-module nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1659126
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, Edge to Edge Glass, 250 nits, 45% NTSC
Beeldverhouding 16:9
Curved scherm nee
Helderheid 250 cd/m²
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen nee
Energievoorziening
Aantal accucellen 3
Aantal batterijen 1
Batterijduur 6 uur
Capaciteit batterij 52.5 Wh
Oplaadtijd Snel opladen; Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Soort batterij Lithium-Ion (Li-Ion)
Vermogen netadapter 150 W
Grafische kaart
Beschikbaar grafisch geheugen 4 GB
Fabrikant grafische kaart NVIDIA
Grafisch geheugen 4 GB
Grafische kaart GeForce GTX 1650
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 512 GB
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) nee
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 6
Cache grootte 8 MB
Chipset AMD SoC
Processor AMD Ryzen 5-4600H
Processorsnelheid 3 GHz
Processorsnelheid met turbo 4 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home
Geheugenkaartformaat SD
Geïntegreerd numeriek toetsenbord ja
Geïntegreerde microfoon ja
Geluidskaart Bang & Olufsen, HP Dual Speakers, HP Audio Boost
Gezichtsherkenning nee
Inclusief toetsenborddock nee
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker Bang & Olufsen
Touchpad Touchpad
Type toetsenbord Qwerty
Verlichte toetsen ja
Vingerafdruksensor nee
Voorgeïnstalleerde apps Netflix; ExpressVPN; LastPass Premium
Vormfactor Vast scherm
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Geen aanvullende update-informatie
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200 MHz