Laagste prijs bekijken?
HP OmniBook X Flip AI x360 14-fm0070nd -14 inch 2-in-1 laptop
X
Creëer overal, vanuit elke hoek, met een HP Next Gen AI-pc De HP OmniBook X Flip 14 Next Gen AI-pc beschikt over een hoogwaardig edge-to-edge display, een krachtige AI-processor en een snel oplaadbare batterij voor optimale prestaties voor creatieve pro’s die flexibel willen werken dankzij diverse g...
Creëer overal, vanuit elke hoek, met een HP Next Gen AI-pc
De HP OmniBook X Flip 14 Next Gen AI-pc beschikt over een hoogwaardig edge-to-edge display, een krachtige AI-processor en een snel oplaadbare batterij voor optimale prestaties voor creatieve pro’s die flexibel willen werken dankzij diverse gebruiksstanden.
Intel Core™ Ultra 7 256V (tot 4,8 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 12 MB L3-cache, 8 cores, 8 threads)
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CThunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 31.30 cm |
| Product gewicht | 1380 g |
| Product hoogte | 1.46 cm |
| Product lengte | 21.85 cm |
| Verpakking breedte | 28.30 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 38.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.66 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199251234750 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BL8X1EA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | HP OmniBook X Flip laptop USB-C 65 W netadapter + netsnoer Documentatie (handleiding, garantie-informatie) |
| Sound technology | DTS:X Ultra |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 59 Wh |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1800 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0199251234750 |
| Kleur | Blauw |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamTouchscreen |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP Nederland, Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 47 |
| Processor implementatie | 256V |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc 140V |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |