HP laptop 16-D0130ND
HP laptop 16-D0130ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-08-2022
Vind de beste deal voor HP laptop 16-D0130ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Je kunt de volgende games spelen op:
High tot ultra-high grafische instellingen
✔ Sport spellen; zoals Fifa 2021 of NBA 2k21.
✔ Indie spellen; zoals Valheim, Hades en Slay the Spire.
✔ RTS spellen; zoals Starcraft 2 en de Total War series.
✔ Avontuur spellen; zoals Cyberpunk 2077, de Fallout series of de Assassins Creed games.
✔ Simulatie/strategie spellen; zoals Crusader Kings 3, Cities: Skylines en Sims 4.
✔ MOBA spellen; zoals League of Legends en DOTA.
✔ MMO spellen; zoals World of Warcraft en Elder Scrolls online.
✔ Racing spellen; zoals de Forza series en F1 2020.
Middelmatige grafische instellingen
➖ First person shooter spellen; zoals Destiny 2, Warzone, Fortnite en PUBG."
De betrouwbare Intel Core i5 processor van deze laptop zorgt ervoor dat jij redelijk tot goede prestatie kan verwachten tijdens gaming. Verder komt deze 11e generatie processor met verbeterde kunstmatige-intelligentie prestaties in vergelijking tot de voorgaande generatie. Dit betekent dus een langere accuduur en betere prestaties voor jouw laptop. (TBA)Dankzij 16 GB werkgeheugen kan deze laptop meerdere taken gelijktijdig uitvoeren. Zo kun je bijvoorbeeld zware games spelen en deze gelijktijdig opnemen of streamen naar je vrienden. De 512 GB opslagcapaciteit biedt ruimte voor gemiddeld 10 games van 50 GB of 55 uur aan Full HD videomateriaal. De SSD zorgt ervoor dat de laptop binnen 15 seconden is opgestart. Bovendien werkt een SSD volledig stil en is het betrouwbaarder dan een traditionele harde schijf. Deze laptop beschikt ook over een super vlot 144Hz display wat bijzonder prettig is bij het spelen van spellen waar snelheid en reflex van belang zijn zoals bij shooters en racing games. Een 16 inch scherm geeft jou een standaard ervaring. Niet te groot, niet te klein. Het Full HD-scherm biedt een prettige beeldkwaliteit voor het spelen van je games.
Goed om te weten:
  • Deze laptop is voorzien van Windows 10 Home.
  • De behuizing is gemaakt van aluminium.
  • Het werkgeheugen van deze laptop is niet uitbreidbaar.
  • Microsoft Office is niet inbegrepen bij de laptop.
  • Deze laptop heeft een kortere accuduur bij het spelen van games.
  • De videokaart van deze laptop is geen Max-Q variant.
  • Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Accu/batterij gebruiksduur 8.75 uur
Audio
Audiosysteem Bang & Olufsen
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 16.1 inch
Beeldverversing frequentie 144 Hz
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 200 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2933 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 37 cm
Diepte 26 cm
Gewicht 2.46 kg
Hoogte 2.35 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3050
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 512 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 3
Aantal USB Sleep-and-Charge poorten 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Sleep-and-Charge
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 6
Chipset moederbord Intel HM570
Processor cache 12 MB
Processor frequentie 2.7 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.5 GHz