HP laptop 15S-FQ5451ND
HP laptop 15S-FQ5451ND
Een superlichte laptop voor werk en vrije tijd, overal waar je dat nodig hebt Doe je ding, de hele dag door en waar je maar wilt, dankzij de superlichte HP 15S-FQ5451ND laptop met een lange batterijduur. Geniet van een prachtig 15.6" scherm dat niet flikkert en van de betrouwbare prestaties van een...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-07-2024
Vind de beste deal voor HP laptop 15S-FQ5451ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Een superlichte laptop voor werk en vrije tijd, overal waar je dat nodig hebt
Doe je ding, de hele dag door en waar je maar wilt, dankzij de superlichte HP 15S-FQ5451ND laptop met een lange batterijduur. Geniet van een prachtig 15.6" scherm dat niet flikkert en van de betrouwbare prestaties van een Intel® Core™ i5-1235U processor met 8GB werkgeheugen. Daarnaast is hij gemaakt met oog voor het milieu, met EPEAT® Silver-registratie en ENERGY STAR®-certificering.
Dun en licht met een scherm met flinterdunne randen
Elke dag betrouwbare prestaties
Altijd verbonden met een lange batterijduur
Full HD-display
Ontspiegeld scherm
HP QuickDrop
Zet je foto's, video's, documenten en meer draadloos over tussen je pc en mobiele apparaat.
PCIe SSD opslag
Start in enkele seconden op met tot 256 GB PCIe SSD-opslag.
Wi-Fi 5 (2x2) en Bluetooth® 5.0 (802.11a/b/g/n/ac)
MU-MIMO-ondersteuning
Twee speakers aan de voorzijde
Tweekanaalsgeheugen
SuperSpeed USB Type-C®-poort met 5 Gb/s datasnelheid
Moderne stand-by met netwerkverbinding
SD- en micro SD-kaartlezer
Standaard toetsenbord met geïntegreerd numeriek toetsenblok
Op het standaard toetsenbord met geïntegreerd numeriek toetsenblok typ je comfortabel en productief dankzij toetsen met 1,5 mm aanslagdiepte.
HP Imagepad ondersteunt multi-touch bewegingen
HP True Vision HD-camera
Dropbox-opslag in de cloud
McAfee® LiveSafe™
Bescherm je besturingssysteem met een gratis abonnement voor 30 dagen op McAfee® LiveSafe™.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 15.6 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 4 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 35.85 cm
Diepte 24.2 cm
Gewicht 1.69 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel Iris Xe Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 1.4b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 12
Aantal processorkernen 10
Processor cache 12 MB
Processor frequentie 3.3 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.4 GHz