HP laptop 15S-FQ2401ND
HP laptop 15S-FQ2401ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-06-2024
Vind de beste deal voor HP laptop 15S-FQ2401ND
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 7.25 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 15.6 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 35.85 cm
Diepte 24.2 cm
Gewicht 1.69 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home in S mode
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 1.4b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.0 GHz
Processor turbofrequentie (max) 3.7 GHz