HP laptop 14S-FQ0050ND
HP laptop 14S-FQ0050ND
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 3-3250U Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics De HP 14-inch diagonale laptop is ontworpen om je overal productief te houden en vermaak te bieden. Profiteer van een grotere schermruimte met een display met f...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-09-2021
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-FQ0050ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 3-3250U Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics
De HP 14-inch diagonale laptop is ontworpen om je overal productief te houden en vermaak te bieden. Profiteer van een grotere schermruimte met een display met flinterdunne rand van 6,5 mm. Door het dunne en lichte ontwerp neem je deze pc overal makkelijk mee naartoe. Kom je drukste dagen goed door met een krachtige AMD-processor. Profiteer van de immense opslagruimte voor foto's, video's en documenten. Dankzij de lange batterijduur en de HP Fast Charge-technologie, kun je met deze laptop de hele dag werken, series kijken en online zijn. Geïntegreerd, nauwkeurig touchpad met multi-touch-ondersteuning voor een betere navigatie en een hogere productiviteit. Geniet van de zon en je favoriete content met dit antireflectiepaneel dit betekent dat u minder verblinding krijgt terwijl u buiten bent.
Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 32.4 cm x 1.8 cm x 22.5 cm / 1.46 kg
Behuizing kunststof
Breedte 32.4 cm
Breedte verpakking 69 mm
Diepte 22.5 cm
Diepte verpakking 483 mm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.46 kg
Hoogte 1.8 cm
Hoogte verpakking 305 mm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 1X2R5EA#ABH
Omtrek verpakking 123.1 cm
Totaalgewicht incl. verpakking 1710 g
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1x Handleiding
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 69 mm / 305 mm / 483 mm
Display
Artikelnummer 1666906
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, 250 nits, 45% NTSC
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 250 cd/m²
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Aantal batterijen 1
Batterijduur 7 uur
Capaciteit batterij 41 Wh
Oplaadtijd Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Opladen via USB-poort nee
Soort batterij Li-Ion
Vermogen netadapter 45 W
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 128 GB
Interface opslag M.2 via SATA
Opslag SSD , 128 GB , M.2 via SATA
Opslagcapaciteit 128 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 128 GB SSD
Cache grootte 4 MB
Chipset AMD SoC
Processor AMD Ryzen 3-3250U
Processorsnelheid 2.6 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.5 GHz
Geluidskaart HP Dual Speakers
Gezichtsherkenning nee
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker 2
Vingerafdruksensor nee
Voorgeïnstalleerde apps Netflix
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 2400 MHz