HP laptop 14S-FQ0025ND
HP laptop 14S-FQ0025ND
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Athlon 3020E Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics Neem deze laptop overal mee naartoe en profiteer van de lange accuwerktijd en het strakke en mobiele ontwerp met een flinterdunne rand. Deze betrouwbare HP 14-in...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-06-2021
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-FQ0025ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Athlon 3020E Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics
Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 jaar onderdelen, arbeid en haal- en brengservice
Afmetingen (B/H/D) 32.4 cm x 1.8 cm x 22.5 cm / 1.46 kg
Breedte 32.4 cm
Diepte 22.5 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.46 kg
Hoogte 1.8 cm
Kleur Wit
Manufacturer Part Number (MPN) 20Q11EA#ABH
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Camera
Camera resolutie 720 p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 4.2
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Artikelnummer 1675085
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, 250 nits, 45% NTSC
Beeldverhouding 16:9
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen nee
Energievoorziening
Aantal accucellen 3
Aantal batterijen 1
Batterijduur 7.5 uur
Capaciteit batterij 41 Wh
Oplaadtijd Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Opladen via USB-poort nee
Soort batterij Li-Ion
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart Radeon Graphics
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 128 GB
Interface opslag M.2 via SATA
Opslag SSD , 128 GB , M.2 via SATA
Opslagcapaciteit 128 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 128 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 2
Cache grootte 4 MB
Chipset AMD SoC
Processor AMD Athlon 3020E
Processorsnelheid 1.2 GHz
Processorsnelheid met turbo 2.6 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home S
Geheugenkaartformaat SD
Geïntegreerd numeriek toetsenbord nee
Geïntegreerde microfoon ja
Geluidskaart HP Dual Speakers
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker ja
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen nee
Vingerafdruksensor nee
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 2400 MHz