HP laptop 14S-DQ2450ND
HP laptop 14S-DQ2450ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 21-04-2022
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ2450ND
Accu/batterij gebruiksduur 7.25 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express
Processor
Aantal processor threads 4
Aantal processorkernen 2
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 6 MB
Processor frequentie 3.0 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.1 GHz