HP laptop 14S-DQ2435ND
HP laptop 14S-DQ2435ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-05-2025
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ2435ND
Accu/batterij gebruiksduur 7.25 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Touchscreen
Beveiliging
Wachtwoordbeveiliging
Energie
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home in S mode
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.0 GHz
Processor turbofrequentie (max) 3.7 GHz