HP laptop 14S-DQ2420ND
HP laptop 14S-DQ2420ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 19-10-2022
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ2420ND
Momenteel niet leverbaar
Geniet van de vrijheid om overal te werken. De hele dag door
Neem de pc overal mee naartoe. Zie meer
Profiteer van een grotere schermruimte met een display met flinterdunne rand van 6,5 mm. Door het dunne en lichte ontwerp neem je deze pc overal makkelijk mee naartoe.
Elke dag betrouwbare prestaties
Opgeladen en productief. De hele dag
Windows 10 in S-modus
Een geweldige ervaring, waar je ook bent
Full HD-display
Ontspiegeld scherm
PCIe SSD opslag
Start in enkele seconden op met tot 256 GB PCIe SSD-opslag.
Wi-Fi 5 (1x1) & Bluetooth® 4.2 (802.11a/b/g/n/ac)
Blijf verbonden met wifi en Bluetooth®-accessoires via draadloze technologie.
MU-MIMO-ondersteuning
DDR4 RAM
SuperSpeed USB Type-C®-poort met 5 Gb/s datasnelheid
SD- en micro SD-kaartlezer
Standaard toetsenbord
Op het fullsize toetsenbord kun je overal werken. Dankzij de toetsaanslagdiepte van 1,5 mm kun je prettig doortypen.
HP Imagepad ondersteunt multi-touch bewegingen
HP True Vision HD-camera
Dropbox-opslag in de cloud
McAfee® LiveSafe™
Bescherm je besturingssysteem met een gratis abonnement voor 30 dagen op McAfee® LiveSafe™.
Scherm met microdunne rand
Profiteer van een grotere schermruimte met een display met flinterdunne randen.
Twee luidsprekers
Laat je favoriete muziek, film of game door de ruimte schallen met twee stereospeakers.
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home S
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Processor
Aantal processor threads 4
Aantal processorkernen 2
Processor cache 6 MB
Processor frequentie 3.0 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.1 GHz