HP laptop 14S-DQ1610ND
HP laptop 14S-DQ1610ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-09-2021
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ1610ND
Accu/batterij gebruiksduur 10.25 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Beeldverhouding 16:9
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
3G
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) NVMe
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPorts 0
Aantal HDMI poorten 1
Aantal Mini-DisplayPorts 0
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Processor
Aantal processor threads 4
Aantal processorkernen 2
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 1.2 GHz
Processor socket BGA 1526
Processor turbofrequentie (max) 3.4 GHz