HP laptop 14S-DQ0400ND
HP laptop 14S-DQ0400ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-12-2021
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ0400ND
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 12 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Beeldverhouding 16:9
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 4 GB
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 32.4 cm
Diepte 22.5 cm
Gewicht 1.46 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 600
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home S
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten SD
Flash capaciteit 64 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia Flash
SSD capaciteit 0 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 1.4b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 2
Aantal processorkernen 2
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 1.1 GHz
Processor socket BGA 1090
Processor turbofrequentie (max) 2.8 GHz