Laagste prijs bekijken?
HP Laptop 14-em0010nd -14 inch Laptop
X
De HP 14-em0010nd is een 14" laptop gebaseerd op een AMD Ryzen R5-7520U processor met 8GB werkgeheugen. De compacte afmeting maakt de laptop zeer geschikt voor gebruik onderweg. Het gewicht bedraagt slechts 1,4 kg. De notebook heeft een IPS scherm met een resolutie van 1920x1080 pixels, aangestuurd...
De HP 14-em0010nd is een 14" laptop gebaseerd op een AMD Ryzen R5-7520U processor met 8GB werkgeheugen. De compacte afmeting maakt de laptop zeer geschikt voor gebruik onderweg. Het gewicht bedraagt slechts 1,4 kg.
De notebook heeft een IPS scherm met een resolutie van 1920x1080 pixels, aangestuurd door Onboard Graphics. De opslagcapaciteit bedraagt 512GB en door de aanwezigheid van een SSD werkt het apparaat vlotter dan vergelijkbare laptops met een conventionele harde schijf. Als besturingssysteem is Microsoft Windows 11 geïnstalleerd.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 21.50 cm |
| Product gewicht | 1.4 kg |
| Product hoogte | 3.25 cm |
| Product lengte | 32.37 cm |
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
| Verpakking hoogte | 30.50 cm |
| Verpakking lengte | 48.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198122697724 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A12N5EA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikers schade |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding, Adapter |
| Sound technology | - |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 41 Wh |
| Vermogen | 45 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0198122697724 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoon |
| Materiaal | KunststofPlastic |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5 (Onboard) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain |
| Fabrikant Naam | HP Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 7 jaar na introductiedatum |
| Taal handleiding | FransEngelsDuitsNederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareBrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11nJa, 802.11gJa, 802.11bJa, 802.11ax (WiFi 6)Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.3 |
| Processor implementatie | R5-7520U |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 610M |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |