HP laptop 14-CF2002ND
HP laptop 14-CF2002ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-07-2021
Vind de beste deal voor HP laptop 14-CF2002ND
Momenteel niet leverbaar
Stijlvolle, betrouwbare laptop met dun ontwerp
Aansluitingen
Aantal Thunderbolt 2 poorten Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten Geen
Aantal usb 2.0-poorten Geen
Aantal usb 3.0-poorten 2
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 2
Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten Geen
Aantal USB 3.2 Type A Gen 2 poorten Geen
Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C Geen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
Totaal aantal usb-poorten 3
Type C USB 3.2 Gen 2 Geen
USB-C met Displayport functie
VGA Geen
Afmetingen
Breedte 32,4 cm
Diepte 22,6 cm
Hoogte 2 cm
Product gewicht 1,47 gram
Verpakking breedte 30,5 cm
Verpakking hoogte 6,9 cm
Verpakking lengte 48,3 cm
Verpakkingsgewicht 2,1 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer 2J5W2EA
EAN 0195161492396
Fabrieksgarantie 1 jaar
Refurbished
Service type Carry-in
Type laptop Windows Laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie waterschade, val- en stootschade
Verpakkingsinhoud Laptop + Lader
Audio
Luidsprekers
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 41 Wh
Geschatte accuduur Max.6 uur
Vermogen 0 W.
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldverhouding 16:09
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Type schermafwerking Mat
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
2 in 1
Cd/dvd-speler Geen lezer en brander
Kleur Natural silver klep en onderzijde, ash silver toetsenbordframe
Laptop-productopties Ingebouwde webcam | Ingebouwde microfoon
Materiaal Kunststof
Geheugen
Aantal geheugensloten 1
Geheugen lay-out 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Max. intern geheugen 8 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Introductie 2020
Introductiejaar 2020
Introductiemaand December
Ondersteuning met updates Informatie niet beschikbaar
Taal handleiding Geen taal
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
App werkt op besturingssysteem Informatie niet beschikbaar
Betaalde diensten vereist Niet van toepassing
Bluetooth vereist Niet van toepassing
Compatibel met Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist Niet van toepassing
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 4.2
Ethernetsnelheid Niet bedraad
Verbindingen Bluetooth | Wifi
Wifi Ja, 802.11ac | Ja, 802.11b | Ja, 802.11g | Ja, 802.11n
Opslag
Harde schijf interface M.2
Harde schijf snelheid Solid State
Kaartlezer SD-kaart
Opslagcapaciteit Flash 0
Opslagcapaciteit HDD 0 GB
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Processor
Codenaam Comet Lake
Kloksnelheid 1,6 GHz (max. 4,2 GHz)