Laagste prijs bekijken?
HP Envy X360 14-fc0040nd - 14 Inch Intel Core Ultra 5 16 Gb 512
X
Profiteer van soepel multitasken met een AI-gestuurde 2-in-1 laptop De HP ENVY x360 14 inch 2-in-1 laptop is voorzien van de nieuwste Intel®-processor [1] en biedt geavanceerde AI-verwerking zodat je AI-apps kunt gebruiken, soepel kunt multitasken en profiteert van een lange batterijduur. Dankzij he...
Profiteer van soepel multitasken met een AI-gestuurde 2-in-1 laptop
De HP ENVY x360 14 inch 2-in-1 laptop is voorzien van de nieuwste Intel®-processor [1] en biedt geavanceerde AI-verwerking zodat je AI-apps kunt gebruiken, soepel kunt multitasken en profiteert van een lange batterijduur. Dankzij het 2-in-1 ontwerp is de laptop ook als tablet te gebruiken. Door het gebruik van gerecyclede materialen is de HP ENVY x360 niet alleen goed voor jou, maar ook voor de planeet. Intel® Core™ Ultra 5 125U (tot 4,3 GHz met Intel® Turbo Boost-technologie, 12 MB L3-cache, 12 cores, 14 threads) Windows 11 Home 35,6 cm (14 inch) WUXGA touchscreen Intel® Graphics 16 GB memory; 512 GB SSD storage
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Product breedte | 31.33 cm |
| Product gewicht | 1390 g |
| Product hoogte | 1.69 cm |
| Product lengte | 21.89 cm |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.24 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198122697007 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A12LWEA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, AC-Adapter, Gebruikshandleiding |
| Sound technology | DTS:X Ultra |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 59 Wh |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0198122697007 |
| Kleur | Blauw |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamTouchscreen |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5 (Onboard) |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2023 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenTekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.3 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 11 |
| Processor implementatie | 125U |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |