HP ENVY laptop 17-CR0275ND
HP ENVY laptop 17-CR0275ND
Kracht en snelheid om altijd creatief te blijven Ervaar een naadloze connectiviteit met de 17.3 inch HP ENVY Laptop 17-CR0275ND. Combineer de creatieve kracht van je apparaten met HP Palette. Met een groot 17,3 inch kleurgekalibreerd scherm krijg je nauwkeurige kleuren. En met een krachtige Intel®™...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-02-2023
Vind de beste deal voor HP ENVY laptop 17-CR0275ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Kracht en snelheid om altijd creatief te blijven
Ervaar een naadloze connectiviteit met de 17.3 inch HP ENVY Laptop 17-CR0275ND. Combineer de creatieve kracht van je apparaten met HP Palette. Met een groot 17,3 inch kleurgekalibreerd scherm krijg je nauwkeurige kleuren. En met een krachtige Intel®™ i7-1255U processor kan hij alles aan. Kom goed voor de dag tijdens videogesprekken met een 5MP-camera met Auto Frame en AI-ruisonderdrukking.
Deel direct draadloos afbeeldingen en bestanden
Krachtige tools om te creëren
Ervaar nauwkeurige, briljante kleuren op een groot 17,3 inch scherm met de kracht van een Intel® Core™ i7-1255U-processor.
Kom goed voor de dag tijdens videogesprekken
Een frisse blik
Een dynamische processor die zich aanpast aan wat je doet zodat je makkelijk kunt multitasken
FHD IPS-display
100% sRGB
Knippervrij
HP QuickDrop
Zet je foto's, video's, documenten en meer draadloos over tussen je pc en mobiele apparaat.
Duurzaam ontwerp
HP Fast Charge
Wi-Fi 6E
Microfoon met muteknop
Camerasluiter
SuperSpeed USB Type-C® stroomlevering + Display + 10 Gb/s datasnelheid
Sluit je externe opslagapparaat aan met deze SuperSpeed USB Type-A poort met 5 Gb/s datasnelheid.
McAfee® LiveSafe™
Bescherm je besturingssysteem met een gratis abonnement voor 30 dagen op McAfee® LiveSafe™.
Maak optimaal gebruik van je 365.
PCIe NVMe™ M.2 SSD-opslag
Start in enkele seconden op met tot 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD-opslag.
Een uitzonderlijk rijk geluid
Tweekanaalsgeheugen
Geheel metalen behuizing
SD- en micro SD-kaartlezer
HP Imagepad ondersteunt multi-touch bewegingen
Standaard toetsenbord
Op het fullsize toetsenbord kun je overal werken. Dankzij de toetsaanslagdiepte van 1,5 mm kun je prettig doortypen.
Dropbox-opslag in de cloud
ExpressVPN
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Accu/batterij gebruiksduur 7.5 uur
Audio
Audiosysteem Bang & Olufsen
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 17.3 inch
HD type Full HD
Helderheid 300 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 90 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 39.82 cm
Diepte 25.9 cm
Gewicht 2.49 kg
Hoogte 1.96 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 2050
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model Intel Iris Xe Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6E (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.1 poorten Type A 3
Aantal USB Sleep-and-Charge poorten 2
DisplayPort Mini-DisplayPort, USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Sleep-and-Charge
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 12
Aantal processorkernen 10
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 12 MB
Processor frequentie 1.7 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.7 GHz